EN
dietetyk warszawa

Dietetyka

Dietetyk Warszawa konsultacje

Oferujemy konsultacje u dietetyka Emili Słociak absolwentki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW. W latach 2005-2009, odbyła także 4-letnie studia doktoranckie w Katedrze Dietetyki SGGW. Udzielamy konsultacji zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci i młodzieży. Nie stosujemy sztywnych schematów, gotowych przepisów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Specjalizujemy się w leczeniu:

 

Ponadto pomagamy w leczeniu większości chorób układu pokarmowego, w tym:

W naszym Centrum dietetyk Warszawa specjalizuje się w różnorodnych dietach: redukcyjnych, niskowęglowodanowych, DASH, keto, i innych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, gdyz jesteśmy zdania, iz każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny. Zanim zastosujemy konkretną poradę żywieniową, staramy się poznać preferencje smakowe, tryb życia, zakres aktywności fizycznej pacjenta, oraz jego stosunek do odżywiania.

„Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Wspólnie postaramy się, aby nasze życie było lepsze, radosne i codziennie bardziej…smakowało. ”

Emilia Słociak

Nasi specjaliści zajmujący się tym zagadnieniem:

specjalista
Emilia Słociak DIETETYK

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW. Po jej ukończeniu i uzyskaniu tytułu magistra inżyniera o specjalności Żywienie Człowieka, w…

Potrzebujesz konsultacji ?