EN

Lekarze dla dzieci

W naszym Centrum staramy się otoczyć naszych najmłodszych pacjentów jak najlepszą opieką medyczną.

W zakresie naszych usług oferujemy opiekę lekarzy pediatrów zarówno dla dzieci zdrowych i chorych, konsultacje specjalistyczne lekarzy alergologów, anestezjologów i przede wszystkim laryngologów. Ponadto oferujemy, diagnostykę obrazową i laboratoryjną, szczepienia obowiązkowe jaki i zalecane, oraz testy alergologiczne- skórne, spirometrię, panele pokarmowe, wziewne i wiele innych badań.

anestezjolog
Anestezjolog

To taki mały magik

To taki magik, który rozdaje piękne sny. Spotyka się z Tobą, gdy musisz być w szpitalu. Czasami nawet możesz zamówić sobie sen…. Może o rusałkach, może o wyprawie morskiej, a może o piratach czy pięknej królewnie zamkniętej w wysokiej wieży… A Ty o czym chciałbyś śnić?

Alergolog

Aby nosek nie kichał

Pewnie nie raz słyszałeś, że ktoś ma alergię. A cóż to właściwie jest ta alergia? Otóż niektóre dzieci nie mogą pić mleka, jeść jajek, czy czekolady, bo musiały by się ciągle drapać. Tak, drapać, bo zjedzenie takiego jedzenia powoduje, że skóra bardzo swędzi, a czasami nawet mogą pojawić się krostki na brzuchu, nogach czy całym ciele. Inne dzieci natomiast nie mogą wąchać kwiatków, chodzić po lesie, bo by ciągle kichały. A kto lubi, żeby go kręciło w nosie? No właśnie ten alergolog leczy dzieci z alergią, żeby ich nie swędziała skóra i by ciągle nie kichały.

alergolog
laryngolog
Laryngolog

Taki strasznie ciekawy

Ten lekarz jest strasznie ciekawy, co słychać w Twoim uszku, nosku i gardle. Ma dźwig z kamerą do badania uszka, śmieszną latarkę do badania noska i na czole światło jak z latarni morskiej do oglądania gardła. Wyobrażasz sobie latarnię morską na czole? To musi być bardzo śmieszne! Musisz to koniecznie zobaczyć!

Pediatra

On to zna się na dzieciach

To lekarz, który zna się na dzieciach najlepiej na świecie! On wie, gdzie przyłożyć słuchawkę, by dobrze Cię zbadać i nigdy nie zapomni o rozmowie z Twoim brzuszkiem. I nie wiem dlaczego, ale też lubi oglądać Twoje ząbki. To taki bardzo dokładny lekarz, który musi wszystko o Tobie wiedzieć.

pediatra