EN

chirurgia plastyczna

chirurgia plastyczna Warszawa

Chirurgia plastyczna twarzy

Wśród szerokiego wachlarza usług, jakie świadczy Centrum Medyczne Krajmed znajduje się chirurgia plastyczna twarzy. Oferujemy profesjonalne konsultacje, a także zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej twarzy takie jak: korekta nosa zewnętrznego i korekta powiek. Posiadamy zaawansowany technologicznie sprzęt oraz dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym personelem.

Nasza klinika zatrudnia między innymi:

  • dr n. med. Michała Krawczyńskiego, będącego wykształconym w Stanach Zjednoczonych plastykiem twarzy (W 2008 roku uzyskał on certyfikat Międzynarodowej Federacji Chirurgii Plastycznej Twarzy w Waszyngtonie),

 

  • dr n med. Annę Tuszyńską, która odbyła liczne staże w dziedzinie otorynolaryngologii, chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych, chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej nosa oraz twarzy w renomowanych ośrodkach zagranicznych, w tym w Akademickim Centrum Medycznym w Amsterdamie (Holandia), Klinice Otolaryngologii Mayo Clinic w Rochester (USA), Klinice Otolaryngologii Szpitala HPP Saúde w Porto (Portugalia), Klinice Otolaryngologii, Rynologii i Chirurgii Endoskopowej Uniwersytetu w Graz (Austria), Klinice Chirurgii Naczyniowej w Petach Tiqua (Izrael).

Jesteśmy przekonani, że najwyższy poziom świadczonych przez nas usług nie zawiedzie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Stale podnosimy własne kwalifikacje, zdobywamy nowe doświadczenia i doposażamy nasze nowoczesne gabinety.

Oferujemy zabiegi chirurgii plastycznej w celu skorygowania wad wrodzonych, urazów, chorób lub następstw ich leczenia.

Więcej o naszych zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej dowiesz się tutaj.

 

Nasi specjaliści zajmujący się tym zagadnieniem:

dr. n. med.
Michał Krawczyński CHIRURG / LARYNGOLOG

Jest pierwszym Polakiem, który otrzymał stypendium Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Po odbyciu staży w Europie i Stanach Zjednoczonych zdał…