Client Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
 • Szanowny panie dr. Marku Krajewski, proszę przyjąć ode mnie wyrazy wielkiej wdzięczności za przeprowadzenie skomplikowanego i trudnego dla operatora chirurgicznego leczenia zatok i nosa. Trudno wypowiedzieć, to co czuję, za całe dobro, jakiego doświadczyłam od pana Doktora, w ciągu poprzednich lat, a szczególnie za wszystkie działania nad nieprawidłowościami i defektami moich zatok. Wcześniej leczona bezskutecznie, w różnych placówkach, często traktowana jak intruz, upokarzana wręcz, brakiem wrażliwości i zrozumienia, brakiem intencji pomocy, przestałam wierzyć, że zawód lekarza jest powołaniem i służbą. U Państwa odzyskałam wiarę w misję i etykę lekarską. Doświadczyłam tu troskliwości z prawdziwym poszanowaniem, oddaniem, łagodnością i czułością dla pacjenta. Dziękuję za wszystko, co pozwoliło mi przezwyciężyć strach i panikę, czuć się bezpiecznie. Dzięki Państwu zabieg przebiegł bez bólu i sensacji związanych ze znieczuleniem - ukłon dla p. anestezjolog dr Bednarskiej, która czuwała nade mną w czasie zabiegu. Dziękuję wszystkim paniom które opiekowały się mną po operacji i wszystkim osobom, które ten zabieg przygotowywały: za wysoką kulturę, szacunek, cierpliwość i troskę. Pan, panie Doktorze jest niewątpliwie artystą w swoim powołaniu. Rozwija pan swoje talenty, jakimi został obdarzony, dzieląc się nimi wg Dawcy, aby służyły człowiekowi upokorzonemu cierpieniem. dziękuję także za luksus pobytu w tym szpitalu, polegający nie tylko na idealnych warunkach, estetyce i czynności, ale za ten luksus bycia traktowanym z wielkim szacunkiem i zrozumieniem, współczuciem i miłością. Niech spływają na Państwa potrzebne łaski, wdzięczność i satysfakcja i radość z efektów trudnej misji i posługi dla pacjenta.

  Wanda Szymańska, laryngologia

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu, w tym w szczególności Panu Doktorowi Michałowi Wątróbskiemu, Pani Doktor Małgorzacie Bednarskiej-Żelazny oraz Pani Benicie Kupidurze w związku z operacją przeprowadzoną u naszej córki, Zofii. Jesteśmy pod wrażeniem najwyższego poziomu wiedzy medycznej i zaangażowania oraz troski ze strony wyżej wymienionych osób. Dla nas, jako rodziców dziecka, tym bardziej małego, bo kilkuletniego, świadomość że oddajemy zdrowie naszej najukochańszej Zosi w ręce profesjonalnego i troskliwego Państwa personelu medycznego, była i jest bezcenna, zapewniając nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy Państwa pacjentami już od kliku lat i zawsze polecaliśmy znajomym mającym problemy laryngologiczne konsultacje u lekarzy przyjmujących w Krajmedzie. Po wczorajszej operacji przeprowadzonej u naszej córki z pewnością będziemy rekomendować Krajmed wśród znajomych również właśnie na wypadek potrzeby przeprowadzenia tego rodzaju zabiegów. Życzymy Państwu wszelkiego powodzenia! Wdzięczni Rodzice.

  Rodzice Zosi, laryngologia

 • Jestem ogromnie zaskoczona wysokim poziomem opieki i warunków w pokoju. Dziękuję za przejrzystość informacji i stałą opiekę kochanych pań pielęgniarek. Ogromne podziękowania dla dr. Krawczyńskiego, pani anestezjolog i pani pielęgniarki, która była przy operacji.

  Pacjentka,

 • Operacja podwyższonego ryzyka (migotanie przedsionków, nadciśnienie tętnicze) wykonana przez dr. Krajewskiego z zespołem z wielkim profesjonalizmem i starannością. Pacjent otoczony jest najbardziej troskliwą opieką. Dzięki wielkie za uratowanie mnie od groźnych powikłań

  Pacjent,

 • Kocham dr. Krajewskiego za jego fachowe podejście do pacjenta. A cała "ekipka" pań z sali operacyjnej jest nieziemsko cudowna. Wspaniale i cudnie! Polecam!

  Ola,

 • Składamy serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę i okazane ciepło i zrozumienie dr. Markowi Krajewskiemu, pani anestezjolog Małgorzacie Bednarskiej - Żelazny oraz całemu personelowi. Jesteście cudowni, dziękujemy!

  Rodzice Wiktorii,

 • Bardzo dziękuję za najwyższą jakość świadczonych usług

  Pacjent, chirurgia plastyczna

 • Jestem ogromnie zaskoczona wysokim poziomem opieki i warunków w pokoju. dziękuję za przejrzystość informacji i stała opiekę kochanych pań pielęgniarek. Ogromne podziękowania dla dr. Michała Krawczyńskiego, pani anestezjolog i pani pielęgniarki, która była przy operacji.

  Pacjentka, chirurgia plastyczna

 • Serdecznie Państwu dziękujemy za wielkie serce dla małych pacjentów i ich rodzin. Po raz kolejny udało się pokazać naszym dzieciom, że szpital może być przyjemnym, bezpiecznym i spokojnym miejscem, gdzie lekarze leczą a pacjenci wychodzą do domu z uśmiechem i nadzieją na super zdrowie.

  Rodzice Leona, Laryngologia

 • Bardzo dziękuję dr. Markowi Krajewskiemu i wszystkim cudownym osobom, które się mną wspaniale opiekowały! Profesjonaliści z sercem!

  Pacjentka, Laryngologia

 • Dziękujemy dr. Przemysławowi Elżakowskiemu oraz wspaniałemu zespołowi pielęgniarek za fachową opiekę oraz troskliwość.

  Rodzice Stasia, laryngologia

 • Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną opiekę. Pobyt u państwa był bardzo komfortowy i przyjemny. Będę polecała to miejsce wszystkim znajomym.

  Wioletta, Laryngologia

 • Bardzo dziękuję dr Markowi Krajewskiemu za zabieg oraz całemu personelowi za świetną i profesjonalną opiekę.

  Pacjent, Laryngologia