Redukcja blizn Rollcit

Redukcja blizn Rollcit

Redukcja blizn Roll-Cit

Każda z tradycyjnych metod związanych z rewitalizacją skóry wiąże się niestety z możliwością wystąpienia powikłań – utrwalonego rumienią, przebarwień, blizn itp. Metody te są dosyć drastyczne a czas powrotu skóry do zdrowia trwa niekiedy kilka, a nawet kilkanaście tygodni. Tradycyjna aplikacja kremów nie jest w stanie pokonać bariery jaką stanowi naskórek i dlatego działa tylko powierzchownie. Większość składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych pod wpływem działania światła ulega utlenieniu i tylko znikomy procent cennych substancji odżywczych wnika w głąb skóry. Roll-Cit jest niewielkim walcem z umieszczonymi na jego powierzchni kilkudziesięcioma igiełkami. W wyniku nakłuwania, dochodzi do powstania tysięcy mikrourazów. Igiełki znajdujące się w urządzeniu wnikają do naskórka bez jego usuwania. W wyniku zabiegu naskórek zostaje jedynie „podziurkowany”. Odpowiedzią na zabieg jest indukcja produkcji m.in. kolagenu. Jest zabiegiem dosyć bolesnym wymaga znieczulenia powierzchownego ewentualnie miejscowego, a w przypadkach Roll-Citu chirurgicznego nawet znieczulenie ogólnego. Zabieg Roll Cit-u medycznego może dotyczyć skóry twarzy, szyi, dekoltu jak również skóry ramion, ud, pośladków, brzucha. Natomiast zabieg chirurgiczny zalecany jest głównie w okolicy ramion i dolnych partii ciała ewentualnie w obrębie skóry zbliznowaciałej w przypadku opracowywania blizn tą metodą. Okres rekonwalescencji waha się od 3 dni (Roll Cit medyczny) do5-7 dni (w przypadku Roll Cit-u chirurgicznego). Dla uzyskania pełnego efektu wskazane jest okresowe powtarzanie zabiegu.

rollcit

Metodę Roll-Citu medycznego i chirurgicznego wykorzystuje się do:

  • usuwania blizn pooparzeniowych, chirurgicznych, przerosłych, pourazowych, kleoidów i blizn po trądzikowych oraz rozstępów,
  • odbudowy prawidłowego napięcia skóry wiotkiej (po gwałtownym odchudzaniu się lub porodzie),
  • odmłodzenia o regeneracja skóry,
  • znacznej redukcji popękanych naczynek, przebarwień i pigmentacji,
  • pogrubienia żywej części naskórka,
  • uzyskania efektu podniesienia pośladków,
  • redukcji cellulitu,
  • liftingu szyi,
  • usuwania zmarszczek.

Medical_1

Medical_2

Zabieg może być wykonany na każdej skórze, nawet najcieńszej.

Roll Cit Chirurgiczny jest znacznie mniej ryzykowny niż lifting chirurgiczny, a w niektórych przypadkach zastępuje nawet poważne zabiegi chirurgi plastycznej. Jest również alternatywą dla zabiegów z wykorzystaniem lasera, szczególnie u pacjentów z cienką skórą, u których te zabiegi nie są wskazane.

surgical_3

surgical_6

Call Now ButtonZadzwoń