• Operacje laryngologiczne
 • Centrum Hiperbarii
 • Konsultacje audiologiczne
 • Poradnia Medycyny Podróży
 • Leczenie chrapania
 • Operacje laryngologiczne

 • Centrum Hiperbarii

 • Konsultacje audiologiczne

 • Poradnia Medycyny Podróży

 • Leczenie chrapania

Centrum Medyczne Krajmed

Prywatne Centrum Medyczne w Warszawie. Oferujemy konsultacje lekarzy 25 specjalizacji. Naszą wiodącą dziedziną jest laryngologia i chirurgia plastyczna nosa. Jesteśmy krajowym liderem w zakresie operacji zatok i migdałków.

Aktualności


 • Nowy laryngolog w naszym Centrum

  Nowy laryngolog w naszym Centrum

  Do grona naszych specjalistów dołączyła dr n. med. Aleksandra Ochal-Choińska – otorynolaryngolog. Serdecznie witamy panią doktor na pokładzie Krajmedu!

 • INFORMACJA

  INFORMACJA

  Uprzejmie informujemy, iż w związku z obchodami 25 lecia działalności naszego Centrum w dniu 08.06 (sobota) jesteśmy czynni do godziny 16:00.

 • Laryngolog i foniatra

  Laryngolog i foniatra

  Z radością informujemy, że do grona naszych specjalistów dołączył otolaryngolog i foniatra dr Jacek Konca. Serdecznie witamy pana doktora na pokładzie Krajmedu.  

 • Placówka Przyjazna Pacjentom

  Placówka Przyjazna Pacjentom

  Z radością informujemy, iż nasze Centrum zdobyło certyfikat “Placówki Przyjaznej Pacjentom”. Nagrodę przyznał serwis znanylekarz.pl w oparciu o bardzo dobre opinie naszych pacjentów na portalu. Pięknie dziękujemy za wyróżnienie.

 • INFORMACJA

  INFORMACJA

  Informujemy, iż w dniach 14-15 sierpnia punkt pobrań będzie nieczynny.

 • Konsultacje kardiologiczne

  Konsultacje kardiologiczne

  Uprzejmie informujemy, iż do grona naszych specjalistów dołączył dr hab. n. med. Andrzej Krupienicz specjalista chorób wewnętrznych I i II stopnia oraz kardiologii. Serdecznie witamy pana doktora na pokładzie…

 • RODO – KLAUZULA INFORMACYJNA

  RODO – KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia  2016r. informujemy, iż: 1)    Administratorem danych wskazanych w zgodzie na…

 • Work life balance – nabór do grupy wsparcia

  Work life balance – nabór do grupy wsparcia

  Praca zawodowa jest ważną częścią życia dorosłego człowieka, ważną, ale nie najważniejszą, jest przecież jeszcze nasze życie prywatne, rodzina, przyjaciele i znajomi, hobby. Równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym to…

 • Nabór do grupy wsparcia dla młodych kobiet stojących w obliczu życiowej zmiany

  Nabór do grupy wsparcia dla młodych kobiet stojących w obliczu życiowej zmiany

  Wczesna dorosłość to okres wielu zmian w życiu człowieka, czas podejmowania ważnych życiowych i zawodowych decyzji. To czas podejmowania pierwszej pracy, wyprowadzki z domu rodzinnego,  wchodzenia w poważne związki, podejmowania decyzji…

Więcej

Nasi pacjenci o nas

 • Szanowny panie dr. Marku Krajewski, proszę przyjąć ode mnie wyrazy wielkiej wdzięczności za przeprowadzenie skomplikowanego i trudnego dla operatora chirurgicznego leczenia zatok i nosa. Trudno wypowiedzieć, to co czuję, za całe dobro, jakiego doświadczyłam od pana Doktora, w ciągu poprzednich lat, a szczególnie za wszystkie działania nad nieprawidłowościami i defektami moich zatok. Wcześniej leczona bezskutecznie, w różnych placówkach, często traktowana jak intruz, upokarzana wręcz, brakiem wrażliwości i zrozumienia, brakiem intencji pomocy, przestałam wierzyć, że zawód lekarza jest powołaniem i służbą. U Państwa odzyskałam wiarę w misję i etykę lekarską. Doświadczyłam tu troskliwości z prawdziwym poszanowaniem, oddaniem, łagodnością i czułością dla pacjenta. Dziękuję za wszystko, co pozwoliło mi przezwyciężyć strach i panikę, czuć się bezpiecznie. Dzięki Państwu zabieg przebiegł bez bólu i sensacji związanych ze znieczuleniem - ukłon dla p. anestezjolog dr Bednarskiej, która czuwała nade mną w czasie zabiegu. Dziękuję wszystkim paniom które opiekowały się mną po operacji i wszystkim osobom, które ten zabieg przygotowywały: za wysoką kulturę, szacunek, cierpliwość i troskę. Pan, panie Doktorze jest niewątpliwie artystą w swoim powołaniu. Rozwija pan swoje talenty, jakimi został obdarzony, dzieląc się nimi wg Dawcy, aby służyły człowiekowi upokorzonemu cierpieniem. dziękuję także za luksus pobytu w tym szpitalu, polegający nie tylko na idealnych warunkach, estetyce i czynności, ale za ten luksus bycia traktowanym z wielkim szacunkiem i zrozumieniem, współczuciem i miłością. Niech spływają na Państwa potrzebne łaski, wdzięczność i satysfakcja i radość z efektów trudnej misji i posługi dla pacjenta.

  Wanda Szymańska, laryngologia

 • Serdeczne podziękowania dla całego zespołu, w tym w szczególności Panu Doktorowi Michałowi Wątróbskiemu, Pani Doktor Małgorzacie Bednarskiej-Żelazny oraz Pani Benicie Kupidurze w związku z operacją przeprowadzoną u naszej córki, Zofii. Jesteśmy pod wrażeniem najwyższego poziomu wiedzy medycznej i zaangażowania oraz troski ze strony wyżej wymienionych osób. Dla nas, jako rodziców dziecka, tym bardziej małego, bo kilkuletniego, świadomość że oddajemy zdrowie naszej najukochańszej Zosi w ręce profesjonalnego i troskliwego Państwa personelu medycznego, była i jest bezcenna, zapewniając nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy Państwa pacjentami już od kliku lat i zawsze polecaliśmy znajomym mającym problemy laryngologiczne konsultacje u lekarzy przyjmujących w Krajmedzie. Po wczorajszej operacji przeprowadzonej u naszej córki z pewnością będziemy rekomendować Krajmed wśród znajomych również właśnie na wypadek potrzeby przeprowadzenia tego rodzaju zabiegów. Życzymy Państwu wszelkiego powodzenia! Wdzięczni Rodzice.

  Rodzice Zosi, laryngologia

 • Jestem ogromnie zaskoczona wysokim poziomem opieki i warunków w pokoju. Dziękuję za przejrzystość informacji i stałą opiekę kochanych pań pielęgniarek. Ogromne podziękowania dla dr. Krawczyńskiego, pani anestezjolog i pani pielęgniarki, która była przy operacji.

  Pacjentka,

 • Operacja podwyższonego ryzyka (migotanie przedsionków, nadciśnienie tętnicze) wykonana przez dr. Krajewskiego z zespołem z wielkim profesjonalizmem i starannością. Pacjent otoczony jest najbardziej troskliwą opieką. Dzięki wielkie za uratowanie mnie od groźnych powikłań

  Pacjent,

 • Kocham dr. Krajewskiego za jego fachowe podejście do pacjenta. A cała "ekipka" pań z sali operacyjnej jest nieziemsko cudowna. Wspaniale i cudnie! Polecam!

  Ola,